Losos atlanský

V Euroně máme doslova moře v srdci Evropy a můžeme si objednat naprosto čerstvého a hlavně čistého a zdravého lososa. 

 

V čem je náš losos unikátní?

Je to skutečně zdravá ryba, chovaná tím nejšetrnějším a nejkvalitnějším způsobem, která se k vám dostane 100% čerstvá, chlazená na ledu v rekordním čase! Chuť je pak doslova gurmánským zážitkem.

Maso neosahuje rtuť, těžké kovy, dioxiny, polychlorované bifenily a další toxiny, parazity, mořské vši. Neobsahuje antibiotika. Není geneticky upravované.

Losos z Eurony je s láskou a péčí chovaný v ekologickém RAS systému – alternaticní recirkulační akvakulturní systém – ekologickém moři budoucnosti ve východních Čechách (čtěte níže). 

Lososi žijí v brilantně čisté mořské vodě bez nutnosti použití chemikálií!

Lososi jsou krmeni výhradně přírodním plnohodnotným krmivem bez obsahu umělých přísad, barviv a geneticky modifikovaných surovin.

Jsou usmrcováni velice humánním způsobem. 

Losos patří mezi neocenitelné zdroje minerálních látek (draslík, selen, vápník nebo jód), vitaminů (především vitamin D, B3, B6, B12) a nenasycených mastných kyselin (omega-3, omega-6). Denní doporučená dávka omega-3 mastných kyselin se přitom pohybuje v rozmezí 2-4 g, přičemž losos obsahuje 1,8 g omega-3/100 g! Tato dravá ryba splňuje vysoké nároky pro zdravý životní styl a je tedy vhodná nejen při dietním stravování, ale měla by být zařazená i do běžného zdravého jídelníčku.

Jak ušetřit:

Neplaťte katalogovou cenu. Nakupujte s vlastním zákaznickým účtem za velkoobchodní cenu bez 20% marže. Vydělte uvedenou cenu číslem 1,2 = to je vaše velkoobchodní cena, za kterou budete poprvé objednávat s vlastním zákaznickým účtem. Příště můžete mít objednávku ještě levněji – až bez 30% marže.

Stačí [proklik_eurona] a ryby najdete v sekci Potraviny.

Celou vykuchanou rybu nebo připravený filet? 

Nakupujte levněji – viz výše „Jak ušetřit“.

 

Čerstvý losos atlanský, kuchaný

Cena za 1 kg: 866,-

Kód a váha ryby se aktuálně mění. Maso lososa atlantského je výjimečné nejen svojí jemnou chutí, ale také tím, že neobsahuje téměř žádné kosti.

Čerstvý losos atlantský, celý, nafiletovaný

Cena za 1 kg: 866,-

Kód a váha ryby se aktuálně mění. Celou rybu získáte již vykuchanou a profesionálně rozdělenou na jednotlivé části! Ušetřete čas a zjednodušte si práci!

Čerstvý filet z lososa atlantského s kůží, 2x 200 g

Kód : BS1006
Cena: 519,00 Kč

Filet z lososa atlantského dodáváme vakuovaný, 100% čerstvý! Dvojnásobná porce pro Váš zdravý oběd!

Čerstvý filet z lososa atlantského s kůží, 200g

Kód : BS1005
Cena: 259,00 Kč

Filet z lososa atlantského dodáváme vakuovaný, 100% čerstvý!

Uzený losos atlantský, plátky

Kód : BS1011
Cena: 259,00 Kč

 • Naprostá delikatesa díky unikátní receptuře samotného majitele Eurony, pana Lukáše Černého.
 • Ochuceno pouze solí a pepřem a uzeno studeným kouřem.
 • Bez konzervantu, glutamátu a barviv.

Čerstvý výběrový skelet na tatarák

Kód : BS1008
Cena: 259,00 Kč

Výběrový skelet z lososa na přípravu špičkového tataráku či prvotřídních polévek s úžasnou vůní moře dodáváme vakuovaný, 100% čerstvý!

 

Čerstvý výběrový základ na polévku

Kód : BS1007
Cena: 69,00 Kč

Výběrový základ na přípravu prvotřídních polévek s úžasnou vůní moře dodáváme vakuovaný, 100% čerstvý!

Jak objednat čerstvé produkty?

 • Stačí [proklik_eurona], v sekci PureBar – SeaBar přidáte produkty klasicky do objednávky. Můžete kombinovat objednávku ryb s drogerií pro neplacení dopravného. Drogerii přiveze dopravce k Vám domů. Lososa si vyzvednete na rozvozovém místě.
 • Čerstvý a uzený losos je rozvážen ve speciálních chladicích autech po celé České republice na předem vybraná místa (termíny a místa rozvozů jsou průběžně zveřejňovány u každého produktu v sekci PUREBAR – SEABAR na webu Eurony).
 • Dopravné je stejné jako u objednávek drogerie, tedy nad 1 500 Kč v katalogových cenách zcela zdarma.
 • Uzávěrka objednávek čerstvých a uzených lososů je v 7 hodin jeden pracovní den před rozvozem.
 • Je důležité objednat k rybě i odpovídající obalový materiál (igelitová taška nebo malý či velký chladicí box).
 • Před odesláním objednávky je nutné zadat rozvozové místo a vybraný termín.
 • Platit můžete online i dobírkou. U řidiče při převzetí lososa vyrovnáte přeplatek či nedoplatek dle skutečné váhy lososa.

Produkty, které objednáváte do balíku spolu s ostatní drogerií:

Královské paté

(limitovaná edice)

 • v nabídce máme 2 druhy: Čisté a delikátní (pouze směs koření a soli) a Mandle a brusinka
 • Neobsahuje lepek, zahušťovadla, sóju, cukr ani laktózu.
 • Distribuce společně s drogerií (není nutné chlazení).

Salátky z lososa

(ve formě konzervy)

 • Mnoho druhů. Jedinečná receptura a velice kvalitní zpracování (žádné rozpadlé kousky masa a zeleniny).
 • Bez lepku (kromě salátu Mystical Orient, v němž je kuskus).
 • S obsahem pouze přirozeně se vyskytujícího cukru.
 • Distribuce společně s drogerií (není nutné chlazení).

TIP: velikost je ideální pro vydatnou zdravou svačinu na cestách nebo pro sportovce, anebo jako lehký oběd. Můžete si jednoduše doplnit přílohou.

RAS systém – Moře v srdci Evropy

Losos z Eurony není chovaný v neekologických klecových chovech v moři, kde ryby žijí často v doslova otřesných podmínkách.

Je chovaný v RAS systému – recirkulačním akvakulturním systému v sídle společnosti Eurona ve východních Čechách. Jde o chov k přírodě i ke zdraví člověka výrazně šetrnějšího. RAS tohoto typu se jinak nachází ve světě pouze u moře, odkud je čerpána i voda. RAS moře je soběstačné, vysoce specializované, je v něm zachován optimální poměr všech živin a prvků nezbytných a prospěšných pro chov. Celý systém je 24h monitorován a všechny hodnoty jsou pečlivě sledovány a upravovány. 

RAS stojí na třech klíčových pilířích: 

→ záchrana životního prostředí, mořského ekosystému a geneticky čistého lososa
→ zajištění optimální kondice a dobrých životních podmínek pro chované ryby
→ poskytnutí udržitelné produkce čerstvého a vysoce kvalitního masa pro lidstvo nyní, a především do budoucna

Voda, ve které plavou lososi z Moře v srdci Evropy, je doslova “Pramenem života”. Pochází z hloubky 1224, 5 m pod úrovní moře a její stáří je datováno do období spodní Jury – na cca 150 milionů let. Obsahuje tak celé spektrum mikro a makro prvků významně pozitivně ovlivňujících kondici a zdraví ryb. Lososi se narodili na supermoderní RAS farmě v Polsku, přímo u Baltského moře. Z malých jiker vyrostli na křišťálově čisté, 150 milionů let staré geotermální slané vodě v rukou těch nejšpičkovějších odborníků a vědců v oboru RAS systému chovu, což dokládá prestižní certifikace ASC – farmed responsibly ASC certified – Aqua.org. Z této farmy si k nám do České republiky do Moře v srdci Evropy přivážíme výjimečné a kvalitní ryby ve velikosti od 500 g, ale také i jejich rodnou slanou geotermální vodu, ve které lososy dále chováme do jejich tržní velikosti. Původ lososů je 100% RAS chov, alternativa udržitelné produkce lososů do budoucna, šetrná k přírodě, k moři a chránící geneticky čistého lososa.

První objednávka – jak ji mít nejvýhodněji?

Rozhodli jste se poprvé objednat svoji Euronu? Doporučuji nezaváhat! Stejně, jako tehdy já. Jen při vaší první objednávce máte totiž možnost získat výhody a dárky v hodnotě 1323 Kč. A to ještě není všechno! Navíc získáte ještě o 5% výhodnější nákupní ceny v následujícím měsíci....

Minerální nebo chemické opalovací filtry?

Sluníčko je blahodárné, ale umí být i velice nebezpečné. Díky slunění se nám tvoří v kůži (působením UVB záření) vitamín D (jinak také antirachitický vitamín), tak potřebný pro metabolismus vápníku a fosforu a pro dalších 200 různých chemických reakcí v organismu. ...

Virové nákazy – jak se chránit a léčit?

Začneme dodržováním základních hygienických pravidlel: V době viróz si často myjte ruce, zejména při přímém kontaktu s nemocnými nebo v jejich okolí. Oficiální instruktážní video je tady. Samozřejmostí je používání mýdla.  Pokud potřebujete "větší čistotu a jistotu",...

První objednávka – jak ji mít nejvýhodněji?

Rozhodli jste se poprvé objednat svoji Euronu? Doporučuji nezaváhat! Stejně, jako tehdy já. Jen při vaší první objednávce máte totiž možnost získat výhody a dárky v hodnotě 1323 Kč. A to ještě není všechno! Navíc získáte ještě o 5% výhodnější nákupní ceny v...

Ozvěte se mi!

MUDr. Kristina Pitrová
Rubínová TOP manažerka Eurony

Využijte nákup za velkoobchodní ceny.
Zadejte při prvním nákupu na webu Eurony
ID poradce: 420-4770604285

Potřebujete poradit? Napište mi nebo jednoduše zavolejte.
kristina.pitrova@zdravadrogerie.cz
tel: +420 775 991 521

Chudenická 1056/38, Praha 10, 10200
IČ: 74736230

Pin It on Pinterest

Share This