Protože mě to prostě
neskutečně baví!

S Euronou získáte vždycky něco navíc.

Nejen, že mám doma úžasnou drogerii, kterou vám na těchto stránkách představuji. Ale mám i práci, kterou jsem si dříve ani nedokázala představit. Která mi dává přesně to, co potřebuji. A vy ji můžete mít taky!

Práci si rozvrhuji přesně tak, kdy potřebuji. Je nás doma hodně a mám malou dcerku. Proto je pro mě hodně důležité, že si práci mohu přizpůsobit tak, jak časově momentálně mohu. Děti marodí? Nevadí! Nepotřebuji řešit hlídání, nemusím si brát dovolenou, nemusím shánět záskok. Prostě jsem s dětmi, když mě potřebují. Chceme si udělat volno a jet na výlet? Klidně jedeme! A báječně si to užijeme.
Pracuji s těmi lidmi, se kterými se mi dobře spolupracuje. Nemusím poslouchat šéfa. Jsem sama sobě šéfem.
Pracuji tím způsobem, který mi vyhovuje. A na výběr mám opravdu hodně. Rozhodně nechodím od dveří ke dveřím a něco vnucuji.
S Euronou jsem se naučila tolik zajímavých věcí a dovedností! A tolik jsem se posunula, překonala spoustu bloků, výzev. Prostě zraji k lepšímu 😀
A nejvíc se mi líbí, že je stále kam se posouvat, zlepšovat, růst – jak osobnostně, tak finančně. Mohu si vydělat tolik, kolik chci a kolik si dovolím.

A na nic nejsem sama! Kdykoliv potřebuji radu, pomoc, povzbuzení …. vždycky se mám na koho obrátit.

Pojďte do toho taky. Nikdy není pozdě začít. Stojí to za to!

 

Moje poprvé

Bylo takové tradiční. U dcerky, byly jí tehdy 3 roky, se objevil ekzém, který se postupně zhoršoval. Příčin mohlo být víc. Narodil se jí mladší bráška, takže již neměla takovou pozornost, jako dřív. Pod tlakem babiček jsem přestala tolik hlídat čokoládu a bonbony (ta intuice! měla jsem ji poslechnout). Nastoupila do školky. Dovedete si představit, jaká to byla pro toho malého špunta zátěž.

Oběhly jsme klasické kolečko dětská, kožní a alergologie, kde nic moc nevyšlo. Kortikoidy jsem spíše šetřila. Promazávala jsem různými doporučenými mastmi. Když už jsem seděla u postýlky a hladila jí ručičky, aby se neškrabala do krve a mohla usnout, tak jsem si řekla A DOST!

Začali jsme více radikálně. Vyloučili jsme veškeré kakao a tropické ovoce. Kamarádka Bára nám tehdy v jedné skupině maminek ukázala drogerii, ze které byla sama naprosto „odvařená“. Nejen, že nádherně fungovala, byla ještě k tomu šetrná k životnímu prostředí a navíc i k pokožce. Byla přesně vhodná pro alergiky a ekzematiky! To jsem přesně potřebovala!

Eurona mi připadala ale děsně drahá. Věděla jsem, že to jsou koncentráty a že by to mělo vyjít levněji. Ale jsem „nevěřící Tomáš“. Nenechám se hned tak zblbnout. Tak jsem si řekla, že si to nejdřív porovnám. A když by Eurona vyšla o 1/3 dráž než jsem doposud prala, tak že ji ještě vyzkouším. Začala jsem počítat dávku praní. A co že mi to vyšlo? Že s Euronou budu prát o 1/3 LEVNĚJI!

Jak to bylo dál?

Bára přijela a všechno mi ukázala, poradila, jaký prášek objednat. A dala mi vzorek Čističe koupelen, prý ať si to vyzkouším. Vonělo to moc krásně, ale žádné zázraky jsem nečekala. Nanesla jsem na dlažky, které se nám už dávno neleskly. Neměla jsem nikdy trpělivost, drhnout každou zvlášť pískem, nebavilo mě to. Nechala jsem podle rady chvíli působit a pak opláchla sprchou a jemně setřela houbičkou. Zůstala jsem stát s pusou dokořán. Fakt! Byly čisté! Takže následovala hned 100 BO objednávka, protože ta je prostě nejvýhodnější a to jsem si nemohla nechat ujít.

A od té doby už jsem se vezla. Zkoušela jsem jeden produkt za druhým a volala a říkala o Euroně všem okolo. Nešlo jim to neříct! Vždyť je tak skvělá!

Nejsem eko fanatik, nikdy nebudu prát a uklízet jen vodou a octem. Nežiji extrémně. Jezdím autem a používám různé vymoženosti doby. Nechci se vracet na stromy. Potřebuji praktické produkty, mám moc ráda vůně, čistotu a krásný design a moc si vážím přírody i nás samých. Proto volím šetrné produkty, které jsou však výborně funkční, nádherně voní a nezatěžují životní prostředí. Eurona je pro mě přesně to pravé.

Kontakt

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět.

Ozvěte se mi!

MUDr. Kristina Pitrová
Rubínová TOP manažerka Eurony

Využijte nákup za velkoobchodní ceny.
Zadejte při prvním nákupu na webu Eurony
ID poradce: 420-4770604285

Potřebujete poradit? Napište mi nebo jednoduše zavolejte.
kristina.pitrova@zdravadrogerie.cz
tel: +420 775 991 521

Chudenická 1056/38, Praha 10, 10200
IČ: 74736230

Pin It on Pinterest

Share This