Chcete si během jednoho měsíce rozjet svoje vlastní podnikání s Euronou?
S minimální investicí a bez rizika?
S maximální podporou zkušených?
V uzavřené FB skupině, kde je prostor pro intenzivní práci? 

15 tématických videí + 2 bonusová
Ke každému tématu úkoly a materiály, které si můžete stáhnout a okamžitě použít.
4 online živá setkání.

Nemusíte shánět školení a inspiraci od lidí mimo Euronu. Za zlomek ceny získáte školení šité přímo pro nás. 

Vyplatí se to? ….. Přečtěte si recenze účastníků níže 🙂

Pro koho výzva je?

Pro všechny, kteří chtějí raketově nastartovat svoje podnikání a nebojí se jít do akce.

Pro zkušenější poradce, kteří potřebují rozhýbat a nebo si chtějí utřídit informace.

Pro poradce, kteří se chtějí naučit, jak pracovat se svým aktivním nováčkem.

Pozor! Limit je jen 50 účastníků! Neváhejte! 🙂

Rozjezdová výzva je pro všechny poradce sítě TOP manažerky MUDr. Kristina Pitrové (a jejích TOP manažerek). 

Co získáte?

Jasné a praktické návody a postupy jak začít a jak pokračovat dál.

Získáte reálné výsledky a můžete si během měsíce vybudovat základy své vlastní sítě.

Získáte jistotu právě v podobě informací a zkušeností, které ve výzvě načerpáte.

Balíček se základními materiály pro váš start:
(hodnota balíčku včetně poštovného je 350 Kč/14 €)

  • TOP knihu (o top produktech – plnou fotek, návodů, tipů a informací, které v katalogu nenajdete)
  • Příručku pro poradce Eurony
  • 10 organzových sáčků na vytvoření voňavé vizitky
  • 10 lahviček na vzorky
  • Čistý arch samolepících štítků na vytvoření štítku s kontaktem

 

Co potřebujete?

Odhodlání!

Chuť na změnu!

Přibližně 1,5 h času denně na vyplnění úkolů.

Domluvit si svého „garanta“ (pokud nemáte, spojte se se mnou 🙂 

Najít si svou nejbližší Zásilkovnu.

 

Garant

Garant je zkušený poradce (většinou je to váš sponzor v Euroně a nebo někdo ve struktuře nad ním). Zavazuje se, že vstupuje do výzvy s vámi a že vám se vším během výzvy pomůže, pokud bude potřeba. Bude sledovat vaše splněné úkoly a komentovat je. Na něj se vždy budete obracet nejdříve.

Jak bude výzva probíhat?

Rozjezdová výzva bude probíhat v uzavřené FB skupině. Informace vám budou chodit vždy i e-mailem.

Každý pracovní den spolu projdeme jedno téma. Bude natočené ve formě videa.

K danému tématu dostanete vždy úkoly. 

Sobota bude odpočinkový den a prostor pro dohánění restů. A můžete se těšit na bonusové video.

V neděli ve 20:30 se setkáme online živě a vše spolu probereme. Bude prostor na všechny vaše otázky.

Na konci týdne se ve skupině objeví anketa, kde si kliknete, zda máte vše splněno a zda můžete ve výzvě pokračovat do dalšího týdne.

Výzva trvá 3 týdny intenzivní práce. Během 4. týdne budeme vše společně dokončovat a uzavírat.

 

Podmínky vstupu

Vlastní registrační číslo v Euroně v síti TOP manažerky MUDr. Kristiny Pitrové (pokud chcete, abych byla vaším poradcem přímo já, zadejte při první objednávce Eurona ID 420-4770604285).

Zkušenost s minimálně 5 produkty. Ideálně máte první objednávku již doma.

Jste předem domluvena se svým garantem, se kterým do výzvy vstupujete a který vám bude během výzvy v případě potřeby pomáhat. 

Vyplněná přihláška do Rozjezdové výzvy. 

Zaplacený vstupní poplatek

(Něco z toho vám chybí? Řešení najdete na konci stránky). 

Vstupní poplatek

Své místo ve velké Rozjezdové výzvě získáte po uhrazení vstupního poplatku: 

Pro členy celé sítě TOP manažerky Kristiny Pitrové:

350 Kč / 14 €

(podklady k platbě dostanete e-mailem po vyplnění přihlašovacího formuláře).

Garant, který Rozjezdovou výzvou již prošel, vstupní poplatek neplatí.

Proč do Výzvy vstoupit?

„Nechoďte do Rozjezdové výzvy! Varuju vás! Tinka je totiž tak skvělá motivátorka a „nakopávačka“, že by vám klidně mohla změnit život během měsíce výrazně k lepšímu. Ale ne každý je na to připravený. Chce to i odhodlání a houževnatost.

Někdy lidé chtějí změnu, ale v podstatě se jí bojí. Někdy zas o sobě pochybují, protože přesně neví, jak na to. Jindy zas mají k dispozici příliš mnoho informací a nevědí, co si s nimi počít. Kde začít? Co je důležité? Jak to udělat?

V Rozjezdové výzvě najdete vítr do plachet, ale i pevnou kotvu, a hlavně máte opravdu reálnou šanci uspět. Vychutnat si svá první vítězství (nejčastěji sami nad sebou) a to vše v bezpečném a podporujícím prostředí uzavřené FB skupiny. 

Je jen na vás, jak toho využijete. Jestli se opravdu pustíte do práce a nastartujete báječné změny ve svém životě nebo si jen odškrtnete další absolvovanou výzvu bez akce“. 
Bára Skálová, Safírová TOP manažerka Eurony

„Túto výzvu doporučujem.  Nováčik ako ja sa v nej naučí čo a ako má robiť. Úlohy som plnila z ľahkosťou a radosťou, pripadalo mi, že sa zabávam a vlastne som sa veľa naučila“. Zuzana Skotnická

„Vo výzve som byla ako garant, ale stále mám nové AHA momenty a iné dokliky. Výzvu určite doporučujem nováčikom. Dostanú tu potrebné informácie pre rozbeh. Veľa motivácie a kopec podpory. Ich cesta za úspechom bude ľahšia, jednoduchšia a rýchlejšia. Držím vám palce!
Júlia Paršová

„Pokud jste na začátku, nebo jen nevíte jakým se věnovat aktivitám, určitě se do výzvy zapojte! Musíme se učit od těch nejlepších, což Kristínka určitě je. Ví, co dělá, a když budeme následovat její kroky, dovedou nás za našimi cíli. Pokud nevíte, jaký Váš cíl je, Kristí Vám pomůže si to uvědomit. Přijdete díky ní na to, jaké jsou Vaše priority a co vše Vám Eurona může přinést. Jděte do toho!“
Adéla Kuglerová

„Výzva se ti moc povedla, určitě se sní bude nováčkům dobře pracovat. Musí vším postupně projít a splnit úkoly. Dobré je, že se k tomu dá vrátit i po skončení výzvy a čerpat informace. Něco takového určitě chybělo“.
Dagmar Kuncová

„Pokud váháte a nevíte, zda do výzvy vstoupit, určitě to udělejte. Neni už asi nic lepšího a lehčího. Všechna témata jsou přehledně a stručně zpracována. Každodenní aktivita vás namotivuje na další práci a i vám to připomene, že jste každý den udělali něco pro svůj úspěch. Plus je to rychlé a doopravdy uvidíte výsledky“ 😀
Berenika Pitrová

„Táto výzva je úplná bomba. Vo všetkých smeroch… Dodá elán k práci, nakopne, keď to človek najviac potrebuje, získa prehľad o všetkom dôležitom a hlavne, vidí, ako pracujú ostatné ženy. Pre mňa je to veľká hybná sila, pretože vidim tú individualitu v každej z nás. Ako to každá pojme po svojom, ale vždy správne. A tak je to správne. Kristína je úžasná motivatorka, mentorka a svoju prácu berie ako životné poslanie“.
Viktória Podolcová, TOP manazerka Eurona by Cerny

„Výzva sa mi veľmi páči. Je to príležitosť sa niečo dozvedieť a naučiť a snažiť sa oveľa viacej ako keby len robím s Euronou. Určite keby som začala a robila by som to bez výzvy nerobila by som to tak poctivo . Teraz keď ráno vstanem hneď idem pozrieť ake máme úlohy a hneď ich plnim a kontaktujem ľudí a predstavujem im Euronu a mám dosť veľa informácií o nej a viem ich poskytnúť ďalej. Čomu vďačím tejto výzve lebo ma núti aj vzdelávať sa v tom čo robím a zisťovať si čo najviac o tom a hlavne zamýšľať sa nad tým všetkým. Ďakujem za túto možnosť Kristin a aj mojej sponzorka že mi o nej povedala“.
Barborka Verónyová

„Tieto výzvy sú naprosto základ dobrého štartu ak zvládneme tieto úlohy už nás nemôže nič zastaviť a ideme si po svoj cieľ 😀 Verím že každá jedna vytrvať do konca a budeme všetky hviezdy. Ďakujem za možnosť byť jej súčasťou“. 
Veronika Manikova 😘

„Určitě výzvu hodnotím jako výzvu se vším všudy, myslím, že kdo se do toho opřel, tak sám pociťuje, že se každým dnem posouvá. Zároveň jsem věděla, že to asi nebude pohodička. Já jsem ráda za tuto zkušenost, sama jsem zvědavá, kam mě to může dovést :)“ Kačka

„Kristínka je úžasná, má veľmi príjemný prejav. Na jej videá sa veľmi dobre pozerá. Presne preto som sa prihlásila do výzvy. Skvelá komunikácia, super atmosféra v skupine a podpora. Poďte aj vy do akcie, naučíte sa, ako to v Eurone rozbehnúť“. 😉
Žaneta Ivanová

„Odporúčam každému vyskúšať si túto výzvu, je tu strašne veľa poznatkov, ako sa zaradiť do MLM. Tiež vidím ako pracujú druhý, vždy je niekto čo ťa opraví čiže keď odbočím hneď ma potiahnu na tú správnu trasu“.
Martina Sluková 😊

„Kurz je super pro úplné začátečníky, všechno je vysvětlené lidsky. Spousta návodu a videí co použít a jak použít na začátku. Opravdu doporučuji. A hlavně vás to nakopne a donutí něco dělat“.
Lucie Huserová

V čem posunula Výzva poradkyně před vámi? 

Cítim sa odvážnejšie a sebavedomejšie. 

V tom, že si půjdu za svým a prostě se nenechám zvyklat jen tak něčím.

Donutila mne k akci. Díky ní mám vzorky, info na profilu, fan page a první objednávku od kamarádky.

Áno posunula, že som sa donútila na veci ktoré som vždy odkladala.

Dalo mně to dost, nebát se oslovit lidi a postupovat nahoru.

Mňa každý jeden deň posúva vpred, výzva ma posunulo v tom že každý deň musí človek prekonať samu seba, každý deň preto niečo spraviť. Vo výzve je mojím hnacím motor, každé video a príspevok mych dievčat… 😊

Ukázala my, že šíriť Euronu sa dá rôzne ( rôznym spôsobom, pomocou rôznych typov), tak ako každý sme iný a mame iný pohľad na svet. Dôležitý je individuálny prístup a vytrvalosť.  😊

Určite áno, motivácia v skupine, hanbila by som sa, keby som niečo neurobila, keď už som si stanovila, že do toho idem a keď som pristúpením do skupinky deklarovala, že výzvu budem plniť… keď niečo robím, robím to minimálne na 100 % v rámci možností, pokiaľ sa dá… Veľmi som rozmýšľala, či do výzvy ísť alebo nie, keďže pracujem v tejto koronovej dobe „od nevidím do nevidím“ – síce na homeoffice, ale o to intenzívnejšie a k tomu starostlivosť o domácnosť, rodičov, príprava syna na prijímačky na 8-ročné gymnázium, mám toho veľa aj bez výzvy… Ale vedela som, že keď sa pridám, tak ma to zase posunie niekde inde a dúfam, že postupne sa dopracujem k tomu, že budem naplno pracovať s Euronou namiesto mojej terajšej práce…

Áno – teraz viem čo a ako mám robiť. 

V tom že som začala niečo robiť a nielen nečinne sedieť doma. A hlavne spoznávam nových ľudí.

Určitě posunula. Uvědomila jsem si jak pracovat s aktivním člověkem. Že úkoly z výzvy můžu použít i pro lidi, kteří nebyli ve výzvě.

Určite. Prekročiť komfortnú zónu a ísť do akcie.

Budou Rozjezdovou výzvu doporučovat dál? 

Určite áááááááááááno! všetkými 10timi. Je to pre nich jedinečná príležitosť postupne, systematicky, od základov preniknúť do problematiky, s veľmi empatickým sprievodcom v skupinke príjemných ľudí.

Áno. Je to úžasná možnosť začať. Sama neviem ako by som mala postupovať a ako tých ľudí zháňať. Toľko informácií a na jednom mieste je super . A hlavne tie úlohy každý deň ma nútia ich robiť a viem že tým len získavam. Robím niečo zmyslu plne pre seba aj pre moju rodinu.

Budem určite. Pre nováčikov je to parádny začiatok.

Určite áno. Je to taký rýchlokurz.😀

Rozhodně! Jednoduchý ucelený systém, který je přehledně a postupně navede na cestu, nemusí nikde nic hledat, jedou si ve skupině, plní si úkoly, je to vlastně zábava. Pár úkolů, nadávkované po dni to nebolí, a když se člověk po týdnu ohlédne, má za sebou celkem kus práce.

Jednoznačne! Je to skvelý začiatok pre každú jednu, nikto im to nevysvetli lepšie ako Kristi.. Majú vypracovaný krok po kroku a pre mňa je to skvelá pomoc pri úspešnom štarte dievčat ❤️

Určite áno, lebo je to super a určite ich to posunie ďalej, veľa sa tu dozvedia a musia úlohy plniť…ak nie idú z kola von 🙂

Něco vám chybí? 

Nemám vlastní registrační číslo

Jednoduše ho získáte při své první objednávce tady. Chcete, abych byla vaším poradcem? Zadejte při první vaší objednávce Eurona ID poradce 420-4770604285. Kontaktujte mě níže a pomohu vám.

 

Nemám zkušenost s 5 produkty

Nemáte ještě svoji první objednávku? Inspirujte se tady.

 

Nemám garanta

Nenašli jste svého garanta, který vám s výzvou pomůže? Kontaktujte mě níže a pomohu vám. 

 

Ozvěte se mi!

MUDr. Kristina Pitrová
Rubínová TOP manažerka Eurony

Využijte nákup za velkoobchodní ceny.
Zadejte při prvním nákupu na webu Eurony
ID poradce: 420-4770604285

Potřebujete poradit? Napište mi nebo jednoduše zavolejte.
kristina.pitrova@zdravadrogerie.cz
tel: +420 775 991 521

Chudenická 1056/38, Praha 10, 10200
IČ: 74736230

Pin It on Pinterest

Share This